AEROGARDEN 7- hidroponikos sistema

Nauja prekė

Mėgaukitės šviežiomis daržovėmis visus metus!

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

159,30 € su PVM

Charakteristikos

Matmenys :534 x 470 x 267 xmm (aukštis/plotis/gylis)
Dažnis :50 Hz
Įtampa :220 V
Garantija :1 m.
Garantija pompai:6 men.

Apie prekę

Kas tai yra?

AeroGarden – tai puikus namų sodas ! Paprastas naudoti, nėra purvo. Juos gali turėti kiekvienas, kuris nori turėti derlių apskritus metus. AeroGarden dėka, jūs galėsite auginti viską, bet kurioje vietoje, bet kokiu laiku, be purvo, be piktžolių, ir net be jokios sodininkystės patirties. 

AeroGarden – tai supaprastinta sodininkystė. Prietaisas perspės jus, kai ateis laikas pripildyti vandens ir maistinių medžiagų, ir net įjungs ir išjungs lemputes, kurios imituoja saulės šviesą. AeroGarden užtikrins greitą, sveiką augalų augimą, aprūpindamas optimaliu šviesos, vandens ir maistinių medžiagų kiekiu, be purvo, be piktžolių ir kitų bėdų. 

AeroGarden su 7 puodeliais aprūpina vandenį deguonimi, pumpuodamas, jį į paviršių, tada vanduo vėl patenka į puodelius su sėklomis ar augalų šaknimis. Puodeliai su sėklomis yra maždaug 3,8 cm aukščio. Taigi,  siurblys pumpuoja vandenį į viršų, o, po to, leidžia vandeniui pratekėti pro kempinėlę, kuri yra skirta daiginimui, todėl nėra būtinybės laikyti konteineriuką vandenyje.

Kaip dirba:

Įvairaus spektro lemputės suteikia tokį šviesos kiekį, koks reikalingas augalams greitai ir sveikai augti. Jums nereikia langų į saulės pusę! Lemputės automatiškai įsijungia ir išsijungia.

• Puodeliai su sėklomis aprūpinami optimaliu vandens, deguonies ir maistinių medžiagų kiekiu, taip užtikrinant greitą augalų daiginimą ir sveiką augimą, be purvo ir šiukšlių.
• Trąšos sukurtos siekiant suteikti jūsų augalams puikų makro-ir mikroelementų derinį. Trąšos iš anksto paruoštos tam tikromis dozėmis, kad jums būtų lengviau naudoti ir AeroGarden automatiškai primins kada jums reikia įdėti jų. Taigi, jūsų augalai papildų gaus optimalia i- nei daugiau, nei mažiau.
• Šaknis maitina puikus oro, vandens ir maistinių medžiagų mišinys. Buvo tyrinėta nemažai metų, kol suprasta ko reikia augalų šaknims. Visa tai sudėta i namų sodą AeroGarden.

AeroGarden primins jus palaistymo butinybę, todėl jūs visada suteiksite pakankamą kiekį vandens savo augalams, kad gerai augtų ir gražiai atrodytų.

 

AeroGarden 7 classic
 
Naminis sodas AeroGarden 7 leis jums mėgautis didžiuliu kiekiu šviežių prieskoninių žolių, gėlių, daržovių salotų ir kitų augalų įvairove ištisus metus. Dėka aeroponikos technologijos jūsų augalai augs ir žydės, gaudami pakankamai vandens, maisto medžiagų ir deguonies prisotintą orą,

Privalumai AeroGarden 7 :

- Automatinis apšvietimas, rodomas maistinių medžiagų ir vandens trūkumas
- Dvigubai daugiau šviesos lyginant su AG3 , siekiant užtikrinti didesnį derlių bei spartų augimą
- Auga salotos, žolės, gėlės, vyšniniai pomidorai , paprikos ir dar daugiau

Ypatybės AeroGarden 7 :

-  Paprasčiausia sodo priežiūros technologija primins, kada jums reikia įpilti vandens arba maistinių medžiagų
- Tiesiog įdėkite pasodintus vazonėlius ir žiūrėkite, kaip auga jūsų augalai.
- Augalai auga po automatiškai nustatytomis šviesos lempomis, tam, kad paspartintų augimą

 

Į komplektą įeina :
• 1 rinkinys sėklų
• 2 lempos*, skirtos augimo paspartinimui

 

* - lempoms garantija netaikoma

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

AEROGARDEN 7- hidroponikos sistema

AEROGARDEN 7- hidroponikos sistema

Mėgaukitės šviežiomis daržovėmis visus metus!