Yoda aliejaus spaudimo presas (YODA home oil pressing machine)

Nauja prekė

Naujiena! Yoda oil press - aliejaus spaudimo presas namams!

Smulkiau

prekių pristatymas nuo 3-15 dienų

320,00 € su PVM

Charakteristikos

Svoris :6.8 kg
Dažnis :50 Hz
Įtampa :220 V
Garantija :1 m.
Galingumas :180 W
Gamintojas:Yoda-group (Kinija)
Kaitinimo elementas300 W

Apie prekę

Yoda yra pirmoji patikima aliejaus spaudimo mašina (YODA home oil pressing machine), skirta vartojimui namuose. Ji yra kompaktiška, bet turi stiprų variklį ir visas kitas funkcijas, kurias turi ir didelės pramoninės aliejaus spaudimo mašinos. Ji yra ilgaamžė, gali ilgai veikti, todėl jūs galite pasigaminti ir turėti savo šalto spaudimo aliejų. Efektyvumas svyruoja tarp 30-80 procentų, tai priklauso nuo ingredientų, kuriuos jūs naudojate ir nuo juose esančio aliejaus kiekio.
Šis aliejaus presas turi septynis nustatymus, kurie palengvins jūsų darbą. Kiekvienas nustatymas pritaikytas ingredientams, kuriuos pasirinksite. Jums reikės tik paspausti mygtuką. Aliejaus spaudimo mašina turi nustatymus: žemės riešutai, sezamo sėklos, saulėgrąžų sėklos, rapsai, linai, graikiniai riešutai, bei mix-sas.
Kiekvienas nustatymas atitinka vieną iš tų bendrų ingredientų, kurie gali būti spaudžiami. Jeigu jūsų pasirinkto ingrediento nėra sąraše, tuomet jūs galite pasirinkti mix- so nustatymą. Ingredientai skiriasi vienas nuo kito  tekstūra ir jame esančiu aliejaus kiekiu, todėl nustatymai nusprendžia, kokia bus naudojama temperatūra, kaitinant išstūmimo veleną ir koks bus spaudimo slėgis.

Aliejaus presas Yoda yra šalto spaudimo presas, todėl aliejus, išspaustas šiuo presu yra extra natūralus ir tyras, kurio temperatūra yra  mažesnė, negu 40 C.
Tačiau likusios liekanos ne visada gali būti pašalinamos ( išmetamos) taip, kaip turėtų būti. Jeigu ingredientas, kurį jūs apdorojate, turi labai kietą paviršiaus tekstūrą, Yoda aliejaus presas įkaitins išstūmimo veleną iki 100 C, tam , kad būtų galima išstumti likusiais liekanas. Priklausomai nuo ingrediento, laikas, reikalingas išspausti aliejų, svyruoja nuo 3 iki 5 minučių. ( Pvz. išspausti aliejų iš sezamo sėklų užtrunka trumpiau, negu iš graikinių riešutų). Kadangi aliejaus presas naudoja šalto spaudimo technologiją, išgaunamas aliejus yra natūralus, grynas, nerafinuotas, kuris išsaugo visas vertingas savo savybes: fermentus, vitaminus, mineralus, riebalų rūgštis ir kita. Presas Yoda turi temperatūros matavimo, procesoriaus, šiluminės apsaugos kontrolę.

Dar daugiau, aliejus išlaiko savo kvapą ir skonį, todėl jis galės sustiprinti jūsų maisto arba salotų skonį. Natūralus aliejus yra neskaidrus, jis turi nuosėdų, kurios, jei yra nemaišomos kurį laiką, nusėda ant dugno. Yoda gali išgauti aliejų iš saulėgrąžų, moliūgų sėklų, žemės, graikiškų, lazdynų, makadamijos riešutų, sezamo, linų sėmėnų, čija sėklų, kanapių, išdžiovinto kokoso, alyvuogių arba mėtos, raudonėlio lapų.

Yoda aliejaus spaudimo mašinos yra ilgaamžės. Tai yra daugiau negu prietaisas- tai yra dalis jūsų sveikatos, naudokite ją kasdien ir ji pagerins jūsų sveikatą ir padarys gyvenimą ilgesnį. Yoda Kompanijos Šūkis" Mes galvojame apie jus taip, kaip galvotume apie save, todėl mes sukūrėme geriausią mašiną kokią tik galėjome įsivaizduoti, nes mes ją pirma kūrėme sau".

 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Yoda aliejaus spaudimo presas (YODA home oil pressing machine)

Yoda aliejaus spaudimo presas (YODA home oil pressing machine)

Naujiena! Yoda oil press - aliejaus spaudimo presas namams!