Excalibur maisto džiovintuvas 9 padėklų su laikmačiu

Nauja prekė

Vaisių džiovintuvas Excalibur 4926T- su laikmačiu !

 

Smulkiau

prekių likutis pakankamas

388,00 € su PVM

Charakteristikos

Svoris :10 kg.
Matmenys :320mm x 430mm x 480mm (aukštis/plotis/gylis)
Dažnis :50 Hz
Įtampa :220 V
Garantija :2 m.
Padėklo dydis :380mm x 380mm
Galingumas :600 W

Apie prekę

„Excalibur“ - Amerikos geriausias gyvojo maisto džiovintuvas, tai prietaisas kuriame yra apjungta pačios naujausios ir pažangiausios džiovinimo technologijos ir moksliniai pasiekimai. Kadangi „Excalibur“ teikia daugiausia dėmesio maisto džiovinimo technologijos plėtojimui ir vystymui, nenuostabu kad šis gaminys yra geriausias pasaulyje, kas liečia buitinį ar komercinį šios technologijos panaudojimą.Excalibur prietaisai yra gaminami iš kokybiško ir patvaraus plastiko, kuris suteikia produktui nepriekaištingą išvaizdą ir tvirtumą. Šis džiovintuvas yra unikalus tuo, kad išdžiovintas maistas išlaiko visus fermentus ir maistines medžiagas nepakitusius. Taigi, Excalibur džiovintuvas užtikrins natūralų, sveiką ir gyvą maistą ištisus metus.

Aplinkai draugiškas „Excalibur“ džiovintuvas
Projektuojant ir gaminant šį vaisių džiovintuvą buvo atsižvelgta į visus ekologinius reikalavimus. „Excalibur“ maisto džiovintuvas naudoja mažiau galios, tačiau tai nekeičia džiovinamo maisto kokybės. Džiovintuvo korpusas, durelės, padėklai, rankenėlės yra pagamintos iš aukštos kokybės, medicinoje naudojamo perdirbto plastiko.

Paprastume slypi genialumas!
Džiovintuvas “Excalibur” – geriausias pasirinkimas. Tai vienintelis tokio tipo prietaisas naudojantis unikalią „ParallexxTM“ horizontalią oro tėkmės džiovinimo sistemą. Horizontali oro tėkmė užtikrina greitą ir tolygų produktų džiovimą, tad nereikia kas karta keisti padėklų tvarkos džiovintuve. Horizontali džiovinimo sistema yra sumontuota galinėje prietaiso dalyje. Šaltas oras yra įtraukiamas į kaitinimo spirales, sušildomas iki reikiamos temperatūros ir tolygiai paskirstomas tarp padėklų, tokiu būdu produktai vienodai džiūsta ir drėgmė yra išpučiame per kita maisto džiovintuvo „Excalibur“ galą.

  

http://youtu.be/T2nSbPx7KHA

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Excalibur maisto džiovintuvas 9 padėklų su laikmačiu

Excalibur maisto džiovintuvas 9 padėklų su laikmačiu

Vaisių džiovintuvas Excalibur 4926T- su laikmačiu !

 

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: