Excalibur maisto džiovintuvas 9 padėklų be laikmačio

Nauja prekė

Vaisių džiovintuvas Excalibur 4926T220F- be laikmačio !

Smulkiau

prekių likutis pakankamas

359,00 € su PVM

Charakteristikos

Svoris :10 kg.
Matmenys :320mm x 430mm x 480mm (aukštis/plotis/gylis)
Dažnis :50 Hz
Garantija :2 m.
Padėklo dydis :380mm x 380mm
Galingumas :600 W
Kilmės šalisJAV

Apie prekę

„Excalibur“ - Amerikos geriausias gyvojo maisto džiovintuvas, tai prietaisas kuriame yra apjungta pačios naujausios ir pažangiausios džiovinimo technologijos ir moksliniai pasiekimai. Kadangi „Excalibur“ teikia daugiausia dėmesio maisto džiovinimo technologijos plėtojimui ir vystymui, nenuostabu kad šis gaminys yra geriausias pasaulyje, kas liečia buitinį ar komercinį šios technologijos panaudojimą.Excalibur prietaisai yra gaminami iš kokybiško ir patvaraus plastiko, kuris suteikia produktui nepriekaištingą išvaizdą ir tvirtumą. Šis džiovintuvas yra unikalus tuo, kad išdžiovintas maistas išlaiko visus fermentus ir maistines medžiagas nepakitusius. Taigi, Excalibur džiovintuvas užtikrins natūralų, sveiką ir gyvą maistą ištisus metus.

Aplinkai draugiškas „Excalibur“ džiovintuvas
Projektuojant ir gaminant šį vaisių džiovintuvą buvo atsižvelgta į visus ekologinius reikalavimus. „Excalibur“ maisto džiovintuvas naudoja mažiau galios, tačiau tai nekeičia džiovinamo maisto kokybės. Džiovintuvo korpusas, durelės, padėklai, rankenėlės yra pagamintos iš aukštos kokybės, medicinoje naudojamo perdirbto plastiko.

Paprastume slypi genialumas!
Džiovintuvas “Excalibur” – geriausias pasirinkimas. Tai vienintelis tokio tipo prietaisas naudojantis unikalią „ParallexxTM“ horizontalią oro tėkmės džiovinimo sistemą. Horizontali oro tėkmė užtikrina greitą ir tolygų produktų džiovimą, tad nereikia kas karta keisti padėklų tvarkos džiovintuve. Horizontali džiovinimo sistema yra sumontuota galinėje prietaiso dalyje. Šaltas oras yra įtraukiamas į kaitinimo spirales, sušildomas iki reikiamos temperatūros ir tolygiai paskirstomas tarp padėklų, tokiu būdu produktai vienodai džiūsta ir drėgmė yra išpučiame per kita maisto džiovintuvo „Excalibur“ galą.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Excalibur maisto džiovintuvas 9 padėklų be laikmačio

Excalibur maisto džiovintuvas 9 padėklų be laikmačio

Vaisių džiovintuvas Excalibur 4926T220F- be laikmačio !

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: