OmniBlend TM-767 maisto smulkintuvas

Nauja prekė

Omniblend – kainos ir kokybės santykį atitinkantis blenderis

Smulkiau

prekių likutis pakankamas

315,00 € su PVM

Charakteristikos

Svoris :4.9 kg.
Matmenys :510x200x190 (aukštis/plotis/gylis )
Dažnis :50 Hz
Įtampa :220 V
Galingumas :950 W
Variklio apsukos: 38000 aps/min.
Kilmės šalisKinija
Gamintojas:JTC Electronics
Talpa:2 l.
Garantija variklio dalims:3 m.
Garantija kitoms dalims:2 m.

Apie prekę

Blenderis Omniblend  turi galingą 3 arklio galių variklį, kuris gali išvystyti greitį iki 38 000 apsukų. Be to, smulkintuve įmontuotas laikmatis, todėl galite patys nusistatyti kiek truks plakimo procesas arba pasirinkti skirtingus plakimo greičius, kurie leis susmulkinti arba suplakti maisto produktus iki norimos konsistencijos. Nepaisant to, kad šis maisto smulkintuvas yra galingas, tačiau jį drąsiai galima laikyti itin ekonomišku ir taupiu prietaisu, kadangi jam reikia tik 950W elektros energijos.

Be didelių pastangų šis Blenderis Omniblend I TM-767 gerokai palengviną darbą virtuvėje, ruošiant trintas sriubas ir kokteilius. Tačiau jis puikiai susitvarko ir su standžiomis daržovėmis, tokiomis kaip moliūgas, cukinija ar kopūstas. Omniblend I blenderiu galima plakti ir smulkinti praktiškai visus maisto produktus, įskaitant grūdų malimą į miltus, kavos pupelių malimą, jis pakankamai tvirtas ir galingas net sutraiškyti ledą. Todėl Omniblend I TM-767 dažnai renkasi restoranai ar kokteilinės, o jūs jį galite turėti tiesiog savo namuose.

Omniblend I blenderis turi 6 peilių pjovimo mechanizmą pagamintą iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, todėl drėgmė ar rūgštys, išsiskiriančios iš maisto produktų, ašmenims nedaro jokios įtakos. Tai ilgaamžis ir kokybiškas prietaisas, gerokai palengvinantis maisto ruošą kiekvienai šeimininkei.

Be to, maisto smulkintuvo Omniblend I TM-767 ašmenys yra pritaikyti plakti ir sausus, ir šlapius maisto, todėl prasidėjus maisto ruošimo procesui, jums nereikės šio prietaiso ardyti ir keisti ašmenų. Taip sutaupysite laiko ir greičiau paruošite gardų kokteilį. Beje, smulkintuvas Omniblend I turi ne tik plakimo, bet ir trynimo funkciją, todėl yra nepamainomas virtuvinės pagalbininkas trintų sriubų gamyboje.

Kokteilinė Omniblend I turi 2 litrų talpos ąsotį, kuris yra pagamintas iš nedūžtančio polikarbonato, kurio sąlytis su maistu neturi jokios įtakos produktų kokybei, jie nepraranda vitaminų ir maistingųjų medžiagų, todėl galėsite mėgautis tikru vitaminų užtaisu. Be to, blenderio ąsotis yra atsparus karščiui, jis gali atlaikyti net 120 laipsnių pagal Celsijų karštį, tai reiškia, kad jame galite trinti ir karštas, tiesiai nuo viryklės nukeltas, sriubas.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

OmniBlend TM-767 maisto smulkintuvas

OmniBlend TM-767 maisto smulkintuvas

Omniblend – kainos ir kokybės santykį atitinkantis blenderis

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: